lendame.ee

lendame.ee

Hobi

RC lennukid – esmaklassiline hobi

RC Airplanes on peamine hobi. Enamiku harrastajate jaoks muudab selle nii atraktiivseks asjaolu, et peaaegu iga noor täiskasvanu saab RC-lennukiga hakkama. Üks RC-lennukite lendamise miinuseid on tuuletegur. Kui on liiga tuuline, on RC-lennukite lendamine ja maandumine väga keeruline.

Valikus on nii palju mudeleid, et see on nauditav nii algajale kui ka väga arenenud RC-lennuki harrastajale. Algajad alustavad tavaliselt aeglaselt liikuva lennukiga, mis töötab elektri-, gaasi- või tuulejõul. Ükskõik, kumma valite, ei usu, et sellel suurt vahet oleks. Olete sisenemas läbi aastate kestnud hobisse, mis on enamikule jõukohane.

Lennukite mudeleid on sadu suurusi ja kujundeid. Mõnel mudelil on üks fikseeritud tiib, teistel aga kaks või kolm tiiba. Mõned lennukid on suurte tiibade siruulatusega purilennukid, mis püüavad tuult kinni ja tõusevad kõrgele. Nad hõljuvad pingutuseta nähtamatutel õhuvooludel. On ka dessantlennukeid, mis on kodus nii vee peal kui ka maal.

On mõned elektrilised lennukid, mis on väga kiired. Kiiremad elektrimudelid kasutavad elektrimootorit, mis on harjadeta. Nendel mootoritel on väiksem takistus, seetõttu on need kiiremad. Vaatasin lennukimudelit, mis on peaaegu lennuvalmis komplektis. Sellel on harjadeta elektrimootor, mis sisaldub hüpervoolukanaliga ventilaatorisüsteemis. Kere on valmistatud kergest klaaskiust. See väike kaunitar saavutab kiiruse 100+ miili tunnis.

Mudellennuki tõukejõu tüüpe on erinevaid. Mõned tõukejõu tüübid tõmbavad lennukit läbi taeva, teised aga lükkavad lennukit. Ükskõik millise valite, naudite hetke, kui juhite oma RC-lennukit läbi taeva.

Lennukimudeli ostmisel on vaja kontrollerit. Kontrolleritel on palju erinevaid kaubamärke, nagu JR, DX, Futaba, Hitec, Spektrum ja Tactic. Hea mõte on lugeda lennujuhi käsiraamatut, viia lennuk ohutusse piirkonda ja seejärel sellega harjutada, kuni saate aru, kuidas lennuk töötab. Harjutades suudate paremini manööverdada.

Olen andnud teile mõned põhiteadmised RC-lennuki kohta. See on fantastiline hobi. Saate ehitada oma lennuki komplektist, kuigi lennuki ülestõusmine ja lendamine võtab kauem aega. Võite osta ka lennuvalmis komplekti, mis vajab väga vähe kokkupanekut. Teie otsustada, millist tüüpi raadio teel juhitavat lennukit valida. See on põnev hobi, mida saate nautida üksi või koos sõprade ja perega.

LEAVE A RESPONSE

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga